ترنمیر 0 - 6 منچستریونایتد؛ عقده گشایی شیاطین سرخ

به گزارش وبلاگ گیت، منچستریونایتد با پیروزی مقتدرانه 0-6 برابر ترانمر پیروز به صعود به دور پنجم جام حذفی شد.

ترنمیر 0 - 6 منچستریونایتد؛ عقده گشایی شیاطین سرخ

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ گیت، شاگردان اوله گونار سولسشر کار آسانی برابر رقیب گمنام داشته و با کسب پیروزی پرگل 0-6، پیروز به صعود به دور بعد و فراموشی روزهای پرفراز و نشیب اخیر شدند.

یونایتد بازی را بهتر شروع کرد و در دقیقه ده به گل رسید. روی پاس ویکتور لیندلوف، هری مگوایر پشت محوطه صاحب موقعیت شده و با یک ضربه تماشایی پیروز به گلزنی شد.

سه دقیقه بعد نوبت به دیگو دالوت رسید. او در گوشه سمت راست محوطه ترانمر صاحب موقعیت شده و با یک ضربه محکم پیروز به زدن گل دوم شد. حملات یونایتد ادامه یافت و در دقیقه 16 گل سوم نیز توسط جسی لینگارد به ثمر رسید. روی پاس مگوایر، این بار لینگارد با ضربه ای دقیق از پشت محوطه پیروز به گلزنی شد.

اما این انتها کار نبود و در اواسط نیمه اول و روی ارسال پریرا، این بار فیل جونز با ضربه سر پیروز به باز کردن دروازه ترانمر شد. حملات شیاطین سرخ تمامی نداشت و در دقیقه 45 آنتونی مارسیال با ضربه ای فنی از پشت محوطه پیروز به گلزنی شد تا نیمه اول با نتیجه 0-5 به سود این تیم تمام گردد.

روال در نیمه دوم نیز همینگونه بود و یونایتد در دقیقه 57 صاحب یک ضربه پنالتی شد که میسون گرینوود پیروز شد این موقعیت را تبدیل به گل کند.

در دقیقه 76 لینگارد روی حرکتی انفرادی می توانست گل هفتم را به ثمر برساند، اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت. در ادامه یونایتد به اداره جریان بازی پرداخته و در نهایت با همان نتیجه 0-6 حریف نگون بختش را مغلوب کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ترنمیر 0 - 6 منچستریونایتد؛ عقده گشایی شیاطین سرخ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترنمیر 0 - 6 منچستریونایتد؛ عقده گشایی شیاطین سرخ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید