توئیت سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به اعلامیه وزارت دادگستری آمریکا

به گزارش وبلاگ گیت، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در پیامی توئیتری به اعلامیه وزارت دادگستری آمریکا درباره محموله هایی که دولت آمریکا ادعا می کند متعلق به ایران است، پاسخ داد.

توئیت سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به اعلامیه وزارت دادگستری آمریکا

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ گیت، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران شامگاه جمعه در پیامی توئیتری در پاسخ به اعلامیه وزارت دادگستری آمریکا درباره محموله هایی که دولت آمریکا ادعا می کند متعلق به ایران است، با تأکید مجدد بر اینکه این محموله ها متعلق به ایران نبوده اند، اعلام نمود که ابزارهای آمریکا برای اعمال فشار بر ایران در حال محدودتر شدن است.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در این پیام توئیتری گفت: دزدان دریایی کاراییب علناً با آنچه به غارت برده اند فخر می فروشند.فقط یک نکته، همان طور که قبلا هم گفته ایم: این محموله متعلق به ما نبوده است. اما در هرصورت قطعا نفت شخص دیگری به سرقت رفته است. هیچ متمدنی، به دزدی افتخار نمیکند.

وی افزود: به رژیم یاغی ایالات متحده: [بر خلاف ادعاهایتان] ابزارهای اعمال فشار شما هر روز در حال محدود تر شدن هستند، این درحالی است که در مورد انتخاب های ایران کاملا برعکس است. کافی است از مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین بپرسید!

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "توئیت سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به اعلامیه وزارت دادگستری آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توئیت سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به اعلامیه وزارت دادگستری آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید