حیف بود اوس موسی خراب گردد

به گزارش وبلاگ گیت، تهران (پانا) - راهنمایی هاشمی ـ بازیگر تئاتر و تلویزیون ـ در فصل هایی از سریال پایتخت، ایفاگر نقش اوس موسی بوده است. این روزها پایتخت 3 با بازی او در حال پخش از آی فیلم است. این بازیگر درباره نقشش می گوید اوس موسی در بهترین جای سریال پایتخت وارد شد و در بهترین جای آن از سریال خارج شد. حیف بود با حضور اضافه اوس موسی در فصل های بعدی پایتخت، این شخصیت خراب گردد.

حیف بود اوس موسی خراب گردد

به گزارش روابط عمومی آی فیلم، هاشمی درباره نقشش گفت: اوس موسی برای من نمود شاخص یک شخصیت کامل بود و به اندازه خودش و در صندلی خودش دانایی کافی داشت.

این بازیگر با اشاره به اینکه قبل از سریال پایتخت تجربه کار با سیروس مقدم را داشته و سریال چک برگشتی برایش یکی از بهترین کارهایش شد، ابراز کرد: تجربه کار با سیروس مقدم آنقدر جذاب بود که حتی اگر نقش کوتاه تری از نقش اوس موسی را به من پیشنهاد می دادند، هم می پذیرفتم.

وی اضافه نمود: بار اولی که آقای مقدم برای بازی در پایتخت 3 مرا دعوت به کار کرد، به ایشان گفتم که تماشای پایتخت در ایام عید آنقدر لذت دارد که من دیگر دوست ندارم خودم در پایتخت بازی کنم. من خودم بیننده پروپاقرص پایتخت بودم، ولی به دور از شوخی، تمام دغدغه ام در مورد اوس موسی این بود که چطور اوس موسی را بازی کنم تا مخاطبی که این همه سریال پایتخت را دوست دارد، من را پس نزند که خوشبختانه همین طور هم شد و مخاطب اوس موسی را دوست داشت.

هاشمی با بیان اینکه قشنگی و زیبایی یک نقش به این است که به موقع شروع گردد و به موقع به خاتمه برسد، از ادامه نیافتن بازی اش در فصل های بعدی پایتخت ابراز رضایت کرد و گفت: اوس موسی در بهترین جای سریال پایتخت وارد شد و در بهترین جای آن از سریال خارج شد. حیف بود با حضور اضافه اوس موسی در فصل های بعدی پایتخت، این شخصیت خراب گردد.

اوس موسی پایتخت در پاسخ به اینکه کدام فصل سریال را بیشتر دوست دارد، اظهار کرد: واقعیت این است که برای من همه فصل های پایتخت جذاب است و نمی گردد یکی از آن ها را انتخاب کرد. عوامل سریال پایتخت بسیار کاربلد و حرفه ای هستند و موفقیت شان در سریال پایتخت هم نشأت گرفته از همین است و من بسیار خوشحالم که عضوی از این گروه خوب بودم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "حیف بود اوس موسی خراب گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حیف بود اوس موسی خراب گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید