رئیس فدراسیون تنیس: کمیته فنی برای سرمربی تیم ملی تصمیم می گیرد

به گزارش وبلاگ گیت، داوود عزیزی بعد از انتخابش به عنوان رئیس فدراسیون تنیس در جلسه مجمع انتخاباتی این فدراسیون در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنها پاسخ داد.

رئیس فدراسیون تنیس: کمیته فنی برای سرمربی تیم ملی تصمیم می گیرد

عزیزی گفت: برنامه چهار ساله خود را به مجمع ارائه نموده ام و متعهد هستم این برنامه را اجرا کنم. در مجمع سالیانه هم گزارش عملکردم را به اعضای مجمع می دهم.

وی اضافه کرد: با توجه به شرایطی که در ورزش کشور و تنیس وجود دارد، باید بگویم حال تنیس به خصوص در یکی دو سال اخیر خوب نیست. ان شاءالله با ثباتی که در فدراسیون ایجاد می گردد، به دنبال این هستیم که یک اجماعی را ایجاد کنیم. هیچ کس از فدراسیون تنیس حذف نمی گردد. تجمیع نظرات و رأی مخالفان باعث می شوند تا به یک نظر واحد برسیم.

رئیس فدراسیون تنیس توضیح داد: به دنبال این هستم که همه بیایند و یاری نمایند ولی مسئولیت نهایی با من است. ان شاءالله با چارت جدیدی که پیش بینی نموده ایم، بتوانیم کمیته ها و دپارتمان ها را فعال کنیم.

عزیزی درباره احتمال تشکیل لیگ تنیس گفت: تا سال 97 لیگ برگزار می شد و فقط سال 98 لیگ نداشتیم. دنبال این هستیم که لیگ را برگزار کنیم. آیین نامه انتخاب مربیان را هم تدوین می کنیم. ان شاءالله بتوانیم فضا را به سمتی ببریم که حال تنیس خوب بگردد. جا دارد از کسانی که در فدراسیون زحمت کشیدند تشکر کنم.

وی درباره شرایط سرمربی تیم ملی تنیس و گلایه هایی که از قبل در این ارتباط وجود داشت، اظهار کرد: وقتی مجموعه ای به عنوان سرمربی کار می نماید باید حق و حقوقش مرتب پرداخت گردد. وقتی به حق و حقوق سرمربی توجهی نگردد این اتفاقات طبیعی است. کسانی که زحمت کشیدند قابل احترام هستند. به دنبال تشکیل کمیته فنی با دیدگاه های مختلف هستم تا درباره معین سرمربی تصمیم بگیرد ولی مسئولیتش با من است. هرچیزی کمیته فنی تصویب کند، ابلاغ می کنیم.

رئیس فدراسیون تنیس در پاسخ به سئوال وبلاگ گیت مبنی بر احتمال انتخاب مربی خارجی برای تیم ملی گفت: کمیته فنی باید تصمیم بگیرد. این کمیته شامل خبرگان ورزشی است. باید به مسائل ارزی هم توجه داشت. سنگ عظیم نشانه نزدن است. ظرفیت مربیان خوب داخلی را داریم و می توانیم از آن استفاده کنیم. برخی از فدراسیون ها هم این را نشان داده اند. هر تصمیمی کمیته فنی بگیرد مسئولیتش با من است.

عزیزی در مورد سقوط تنیس ایران به دسته چهار و اینکه آیا وعده ای برای بهبود شرایط می دهد؟ تاکید نمود: اینها احتیاج به همدلی دارد. همکاری یک بحث است همدلی یک بحث دیگر. فدراسیون تنیس مدال آور نیست. ما باید در رنکینگ خودمان را بالا بکشیم. کوشش می کنیم اتفاقات خوبی برای تنیس رخ بدهد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رئیس فدراسیون تنیس: کمیته فنی برای سرمربی تیم ملی تصمیم می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس فدراسیون تنیس: کمیته فنی برای سرمربی تیم ملی تصمیم می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید