رمز موفقیت کلمبیا مقابل ونزوئلا از نگاه کی روش

به گزارش وبلاگ گیت، دنیای ورزش تورنتو نوشت: سرمربی تیم ملی فوتبال کلمبیا اعتقاد دارد دو فاکتور مهم باعث شده است تا تیمش بر ونزوئلا غلبه کند.

رمز موفقیت کلمبیا مقابل ونزوئلا از نگاه کی روش

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ گیت، کارلوس کی روش که تیم تحت هدایتش بامدا امروز (شنبه) در اولین بازی خود در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 در منطقه آمریکای جنوبی با نتیجه 3 بر صفر میهمانش ونزوئلا را از پیش رو برداشت، پس از این بازی گفت: کلید موفقیت ما در این بازی جاه طلبی و تمرکزی بود که داشتیم. بازیکنان ما با فروتنی و احترام به حریف بازی کردند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کلمبیا اضافه نمود: احترام به حریف به معنای ترسیدن از آن نیست، بلکه آگاهی از نقاط قوت و ضعیف حریف است. ونزوئلا تیم خوبی است، اما ما می دانستیم که در چه مقاطعی از بازی باید قدرتمند باشیم و به دروازه حریف حمله کنیم.

وی همچنین درباره عملکرد خوب دو بازیکن تیمش گفت: دوست ندارم به صورت انفرادی درباره بازیکنانم صحبت کنم. دووان زاپاتا و موریل کاری را کردند که باید می کردند، کوشش برای تیم، درست به مانند خامس رودریگس و دیگر بازیکنان. من همواره می خواهم بازیکنان به همین اندازه متمرکز و مصمم باشند، چون این تنها راه رسیدن به پیروزی است.

سرمربی پیشین تیم ملی ایران همچنین درباره هافبک تأثیرگذار تیمش اظهار داشت: خامس عالی بازی کرد. او باید بیشتر بازی و گلزنی کند. خامس سعی کرد در این بازی گلزنی کند، اما فکر می کنم مهم بود که تعویضش کنیم و به او استراحت بدهیم. ما در بازی بعدی باید به مصاف شیلی برویم که آنها نسبت به ما یک روز بیشتر استراحت خواهند کرد، از این رو تصمیم به تعویض خامس گرفتم تا او را برای بازی بعدی هم در اختیار داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رمز موفقیت کلمبیا مقابل ونزوئلا از نگاه کی روش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رمز موفقیت کلمبیا مقابل ونزوئلا از نگاه کی روش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید