زمان و نحوه رونمایی از لباس های پرسپولیس معین شد

به گزارش وبلاگ گیت، طی نشستی در باشگاه پرسپولیس زمان و نحوه برگزاری مراسم رونمایی از لباس های این تیم مشخص شد.

زمان و نحوه رونمایی از لباس های پرسپولیس معین شد

به گزارش وبلاگ گیت و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، شرکت البسه ورزشی تحت قرارداد با باشگاه پرسپولیس، در نظر دارد مراسم رونمایی از لباس های این تیم را برگزار کند. این شرکت بنابه دلایلی از جمله رزرو مکان برگزاری و فراهم ساختن بعضی مقدمات ترجیح داده که این مراسم بعد از بازی با الدحیل برگزار گردد.

شرکت نامبرده به باشگاه اعلام نموده است که در صورت فراهم بودن شرایط مراسمی ویژه در یکی از سالن های بزرگ تهران تدارک دیده خواهد شد.

در جریان این مراسم، از لباس پرسپولیس در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر رونمایی خواهد شد. همچنین قبل از دربی از پیراهن پرسپولیس در دربی 92 و لیگ قهرمانان آسیا که طرح مشترک و ویژه ای خواهد بود به وسیله انتشار تصاویر و کلیپ هایی در سایت، اپلیکیشن و اینستاگرام و کانال تلگرام رسمی باشگاه پرسپولیس رونمایی خواهد شد.

از سویی دیگر به رغم انتخاب قبلی باشگاه و شرکت مذکور مبنی بر انتخاب رنگ و طرح جدیدی به عنوان رنگ دوم لباس تیم پرسپولیس با توجه به قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا، قرار است طرح و رنگ جدیدی از میان طرح های پیشنهادی شرکت نامبرده انتخاب گردد و بدین ترتیب طرح لباس دوم به رغم انتخاب های قبلی احتمالاً تغییر خواهد نمود.

بر همین اساس امروز طی هماهنگی های اجرا شده با این شرکت، مقرر شد آخرین نمونه طرح های این شرکت برای رنگ دوم، به باشگاه ارائه گردد تا تصمیمات نهایی با نظر باشگاه اتخاذ گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زمان و نحوه رونمایی از لباس های پرسپولیس معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان و نحوه رونمایی از لباس های پرسپولیس معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید