قرارداد مهاجم ایرلندی پرسپولیس نهایی شد

به گزارش وبلاگ گیت، دبیر هیات فوتبال استان تهران گفت که قرار داد آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی جدید باشگاه پرسپولیس به مدت یک فصل و نیم بوده که امروز به ثبت رسید.

قرارداد مهاجم ایرلندی پرسپولیس نهایی شد

عباس تیموری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این مهاجم برای نهایی شدن قرار داد خود امروز وارد هیات فوتبال استان تهران شد و قرار داد خود را با این باشگاه نهایی کرد.

به گفته وی این بازیکن جز سهمیه آزاد باشگاه پرسپولیس است.

از باشگاه هایی که آنتونی استوکس در آن بازی نموده است می توان به آرسنال، هیبرنین، شفیلد یونایتد، سلتیک، فالکیرک، کریستال پالاس و بلکبرن روورز و تراکتور اشاره نمود.

دبیر هیات فوتبال استان تهران گفت: طبق بعضی منابع رسانه ای استقلال تهران نیز به دنبال جذب یک دفاع بلغارستانی با نام نیکولای بودروف است که پس از نهایی شدن به عنوان سهمیه آزاد به تیم آبی پوش پایتخت خواهد پیوست.

بعضی منابع رسانه ای ثبت قرار داد این بازیکن را روز شنبه اعلام نموده اند.

این مدافع 33 ساله بلغاری تا به امروز در باشگاه هایی از جمله لیتکس لووچ، فولام، میتیولن و زسکا صوفیه به میدان رفته است.

تیموری همچنین در مورد برگزاری هیات فوتبال استان تهران اشاره نمود و گفت: تا به امروز هیچ تصمیمی برای برگزاری مجمع انتخاباتی ریاست به دست ما نرسیده و در صورت تایید مراحل نیز در اسرع وقت انتخابات هیات فوتبال استان تهران برگزار می گردد.

به گزارش ایرنا اصلی ترین دلیل برگزار نشدن هیات فوتبال از سوی مراجع قانونی و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران این است که اگر رئیس فعلی هیات فوتبال بخواهد کاندیدا گردد، باید از سمتش استعفا دهد زیرا نمی تواند هم کار اجرایی انجام دهد و هم نامزد انتخابات گردد.

هم اینک 13 نفر کاندیدای مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان تهران هستند.

حبیب الله ابوالحسن شیرازی از هشت سال پیش رئیس هیات فوتبال استان تهران بوده که مسئولیت وی از سوم اسفند ماه سال گذشته به اتمام رسیده است.

منبع: عصر ایران

به "قرارداد مهاجم ایرلندی پرسپولیس نهایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارداد مهاجم ایرلندی پرسپولیس نهایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید