21 شورای شهر بوشهر شهردار را انتخاب نموده اند

به گزارش وبلاگ گیت، مدیر کل دفتر امور شهری استانداری بوشهر گفت: تا به امروز اعضای 21 شورای اسلامی شهر در این استان، شهردار را انتخاب نموده اند.

21 شورای شهر بوشهر شهردار را انتخاب نموده اند

به گزارش خ برنگار از ، حمید بردستانی مدیر کل دفتر امور شهری استانداری بوشهر در ملاقات با اعضای شورای شهر جم اعلام کرد: از 40 شورای اسلامی شهر در استان تا به امروز 21 شورا، شهردار را انتخاب و برای طی فرآیند های قانونی معرفی نموده اند.

او اضافه کرد: در شهرستان های دشتی، گناوه و دیلم هیچ شهرداری انتخاب نشده است اما همه شهرداران شهرستان های کنگان، عسلویه و جم انتخاب شده اند.

مدیر کل دفتر امور شهری استانداری بوشهر ادامه داد: تا به امروز 14 شهردار دوره پنجم شوراها، برای سمت شهرداری در دوره نو انتخاب شده اند که از این تعداد 13 شهردار در همان شهر ابقا شده اند و یک شهردار هم برای شهر دیگری انتخاب شده است.

بردستانی اسم کرد: شورا ها در انتخاب خود بر اساس آیین نامه شرایط احراز صلاحیت شهرداران، بخشنامه های وزارت کشور در مورد سابقه، مدرک تحصیلی و سایر شرایط تصریح شده در مصوبه دی 1397 هیات وزیران اقدام نمایند.

او گفت: شورا ها به غیر از حداقل های در نظر گرفته شده برای انتخاب شهردار در قانون، ویژگی های مدیریتی، داشتن تجربه در زمینه مسائل عمومی و تخصصی حوزه مدیریت شهری و بعلاوه قوانین موجود در این زمینه را مدنظر قرار دهند.

ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "21 شورای شهر بوشهر شهردار را انتخاب نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "21 شورای شهر بوشهر شهردار را انتخاب نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید