این مظلومیت را در تاریخ پرسپولیس بنویسید

به گزارش وبلاگ گیت، کنترل فضای مجازی را به دست گرفتید، اما خوشبختانه افسار زمان دست شما نیست. یعنی دست هیچکس نیست. این قاضی پاکدست، قضاوت نهایی را انجام خواهد داد

این مظلومیت را در تاریخ پرسپولیس بنویسید

وبلاگ گیت- بهروز رسایلی: آدینه شب برنامه دورهمی که به مصاحبه مهران مدیری با علیرضا بیرانوند اختصاص داشت روی آنتن تلویزیون رفت. گلر شماره یک پرسپولیس و تیم ملی در بخشی از این مصاحبه، با واژگانی که احترام از تک تک آنها می چکید هرگونه اختلاف با گابریل کالدرون را تکذیب کرد. او گفت: پس از آنکه در کسب عنوان بهترین بازیکن سال آسیا ناکام شدم، کالدرون به من گفت به ریکاوری روحی احتیاج داری. سه هفته استراحت کن و بعد با فرم خوب برگرد. علیرضا همچنین چند دقیقه بعد در توصیف کالدرون از کلمات زحمتکش و دوست داشتنی استفاده کرد.

البته که اظهارات بیرانوند جای تعجب نداشت، همانطور که جلال حسینی هم پیش تر هرگونه اختلاف نظر با سرمربی آرژانتینی سرخپوشان را تکذیب نموده بود. آنچه جای تعجب دارد، رفتار مدیران پرسپولیس است که به وضوح یکی از دلایل قطع همکاری با کالدرون را مسائل بعضی بازیکنان بزرگ تیم با او عنوان نموده بودند؛ بزرگترهایی از جمله همین بیرو و جلال که حالا رسما برای مربی کوچ نموده چه چه می زنند. یا للعجب!

مظلومیت گابریل کالدرون یک پدیده بی نظیر در فوتبال ایران است؛ مردی که آمار می گوید بهترین نتایج یک مربی تازه وارد در همه ادوار لیگ را به دست آورد و رکورد بهترین معدل امتیازگیری در تاریخ این مسابقات را شکست، اما بیرونش کردند و زشت تر از آن، بدنامش کردند؛ بی هیچ شرم و رحمی.

می گفتند کالدرون به چه حقی جلال حسینی را چرخشی بازی می دهد، اما کاپیتان 38 ساله در داربی پنجشنبه فریاد زد که دیگر مرد همه دقایق نیست و گاهی احتیاج به استراحت دارد. می گفتند کالدرون چرا کمال تازه بهبودیافته را به ربیع خواه ترجیح نمی دهد، اما گتوزوی سرخ هم در همین دو بازی اخیر نشان داد هنوز با دوران اوج کامیابی فاصله ای بعید دارد. می گفتند کالدرون چرا دفاع کنار تعویض می نماید، اما یحیی وسط همین داربی آخر چنین کرد و تحسین هم شد! می گفتند دنبال اخاذی از امید عالیشاه بوده که او را به بازی نمی گرفته، اما امید در سه بازی عصر گل محمدی یک ثانیه هم به زمین نرفته و بعد از سرانجام بازی با استقلال، با سگرمه های در هم اولین نفر از رختکن بیرون زد.

کنترل فضای مجازی را به دست گرفتید، اما خوشبختانه افسار زمان دست شما نیست. یعنی دست هیچکس نیست. این قاضی پاکدست، قضاوت نهایی را انجام خواهد داد؛ داوری در خصوص کالدرون که هنوز هم تنها کار تیمی به درد بخور پرسپولیس، استفاده از تتمه ضدحمله های به جا مانده از دوران اوست.

منبع: همشهری آنلاین

به "این مظلومیت را در تاریخ پرسپولیس بنویسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این مظلومیت را در تاریخ پرسپولیس بنویسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید