به میمنت فرا رسیدن ماه ربیع الاول، رکورد تولید در مهرماه شکسته شد

به گزارش وبلاگ گیت، گروه صنعتی ایران خودرو پیروز شده با مدیریت منابع در شرایط تحریم های بین المللی و شیوع بیماری کرونا، به شعار جهش تولید، جامه عمل بپوشاند. تولید این خودروساز در هفت ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش حدود 100 هزار دستگاهی را تجربه کرده است.

به میمنت فرا رسیدن ماه ربیع الاول، رکورد تولید در مهرماه شکسته شد

به گزارش خبرگزاری وبلاگ گیت به نقل از ایکوپرس، گروه صنعتی ایران خودرو از ابتدای امسال تا روز پایانی مهرماه، رشد 55 درصدی تولید نسبت به مدت مشابه سال گذشته را به ثبت رسانده است. در این بازه زمانی بیش از 278 هزار دستگاه خودرو تولید شده که حدود 100 هزار دستگاه بیش تر از مدت مشابه سال گذشته است.

این دستاورد در شرایط جنگ اقتصادی توفیق مهمی در صنعت خودروسازی کشور است و همراهی زنجیره تامین و همدلی مدیران و مجموعه کارگران سبب شده تا ایران خودرو بتواند شرایط تحریمی را به نفع خود تغییر دهد.

رونق تولید در شرایطی ایجاد شده که تولید ایران خودرو در سال 97 و اوایل سال 98 افت قابل ملاحظه ای یافته بود و از نیمه سال گذشته دوباره اوج گرفته است.

شیوع بیماری کووید 19 از جمله موانع و مشکلاتی بوده که در ایران خودرو به بهترین شکل مدیریت شده و ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی، چرخ خطوط تولید به دست توانمند کارگران با قدرت می چرخد.

یقینا ادامه فرایند فعلی، حفظ تولید و دستیابی به اهداف تعیین شده در سال جهش تولید، نیازمند اتخاذ تدابیر لازم از سوی نهادها و سازمان های حامی در تامین نقدینگی، تخصیص ارز و رفع موانع موجود در تولید خواهد بود.

منبع: خبرگزاری آریا

به "به میمنت فرا رسیدن ماه ربیع الاول، رکورد تولید در مهرماه شکسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به میمنت فرا رسیدن ماه ربیع الاول، رکورد تولید در مهرماه شکسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید