پانزدهمین فراخوان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس

به گزارش وبلاگ گیت، پانزدهمین دوره فراخوان پذیرش عضویت در مرکز رشد پارک فناوری پردیس شروع شد و تا 16 شهریورماه جاری ادامه خواهد داشت.

پانزدهمین فراخوان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس

به گزارش گروه علم و پیشرفت وبلاگ گیت به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، تیم ها و شرکت های نوپای فعال در حوزه های برق و تجهیزات الکترونیکی، نانو تکنولوژی و مواد پیشرفته، فناوری های دیجیتال و IT، سلامت و تجهیزات پزشکی، عمران و معماری، هوش مصنوعی و علوم کامپیوتر، اینترنت اشیا و مکانیک پیشرفته و مکاترونیک، می توانند طرح های دارای ویژگی های شاخص از حیث تیم کاری، فناوری و نوآوری، ساختار و مدل کسب وکار خود را با مراجعه به نشانی https://www.co-up.org/techelite ثبت کنند.

پس از طی مراحل اولیه آنالیز و پذیرش طرح ها، تیم ها در فضای کار اشتراکی (کوآپ) مستقر می شوند و در طی دوره آماده سازی که شامل برنامه ها و آموزش های متنوع و فشرده جهت فراگیری مهارت های اساسی استارتاپ ها و راه اندازی کسب و کار، عملیاتی نمودن آن ها و مواجهه با این موارد در میدان عمل می باشد، خود را مهیای پذیرش نهایی مرکز رشد می کنند.

مراحل پذیرش متقاضیان با تکمیل و ارسال فرم عضویت به وسیله صاحبان طرح شروع می شود و فرآیند عضویت با ارائه اطلاعاتی در خصوص تیم کاری و طرح مورد نظر ادامه می یابد. در صورت تایید اولیه طرح، جلسه معارفه به صورت عمومی و جلسه مصاحبه به صورت اختصاصی برگزار می شود تا طرح ها از جنبه های بازار و فنی مورد آنالیز قرار گیرند.

در گام بعدی با تایید کارشناسان مربوطه، تیم ها پس از پذیرش اولیه، به صورت فشرده بعضی مهارت های مهم و اصلی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای نوآورانه را فرامی گیرند و در طول دوره به صورت مستمر مورد ارزیابی قرار می گیرند و در صورت رسیدن به سرانجام دوره، در جلسه ای از کسب وکار خود دفاع خواهند کرد و درصورت تایید، واجد شرایط عضویت در مرکز رشد می شوند.

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و طرح سوالات، با شماره 76250162-021 و در صورت عدم پاسخگویی با 76250250-021 داخلی 1501 تماس حاصل کنند. برای آشنایی بیشتر هم شبکه های اجتماعی فضای کار اشتراکی کوآپ به وسیله آدرس https://b2n.ir/z65250 در دسترس هستند.

لازم به ذکر است، زیست بوم پارک فناوری پردیس با وجود شرکت های عظیم و مبه وسیله موجود و شبکه ای از متخصصین و انجام بازدیدهای بین المللی، امکان تثبیت کسب وکارهای نوپا را فراهم می کند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "پانزدهمین فراخوان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پانزدهمین فراخوان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید