چهارمین شکست پیاپی برای حریف پرسپولیس، سرمربی الشارجه: مسئولیت ناکامی ها با من است

به گزارش وبلاگ گیت، تیم فوتبال الشارجه امارات در مسابقات لیگ این کشور، چهارمین شکست متوالی خود را تجربه نموده است و در وضعیتی بحرانی واقع شده است.

چهارمین شکست پیاپی برای حریف پرسپولیس، سرمربی الشارجه: مسئولیت ناکامی ها با من است

به گزارش وبلاگ گیت، تیم فوتبال الشارجه امارات که یکی از حریفان پرسپولیس ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به شمار می رود، در بدترین شرایط دو فصل اخیر خود قرار گرفته است. قهرمان فصل گذشت لیگ امارات در هفته چهاردهم برابر خورفکان، آخرین تیم جدول بازی ها هم مغلوب شد تا چهارمین شکست پیاپی خود را تجربه کند و اولین پیروزی فصل قعرنشین لیگ را رقم بزند.

بازیکنان شارجه در سرانجام این مسابقه توان خروج از زمین را نداشتند و عبدالعزیز العنبری، سرمربی ناکام این روزهای شارجه که شایعاتی درخصوص احتمال برکناری وی شنیده می گردد، پس از مسابقه گفت: مسئولیت این شکست ها و نتایج با من است. فکر می کنم تمرکز لازم را نداریم و با اشتباهات متعدد، فرصت ها را از دست می دهیم.

عبدالرحمن حداد، پیشکسوت باشگاه شارجه درباره شرایط این تیم گفت: پس از مصدومیت ایگور کورنادو ستاره برزیلی تیم، اعتمادبه نفس شارجه از دست رفته است، چون اعضای تیم و کادر فنی باور داشتند او عامل موفقیت الشارجه است و فعلاً جانشینی برای وی پیدا نشده است. سایر بازیکنان خارجی هم در حد انتظار ظاهر نشدند. شارجه می داند که تکرار قهرمانی فصل قبل آسان نیست و آنها برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا هم باید آماده باشند. تنها راه خروج از بحران، کسب یک پیروزی برای تغییر شرایط و بازگشت اعتمادبه نفس به تیم است.

الشارجه که در گروه C رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با تیم های الدحیل قطر، التعاون عربستان و پرسپولیس ایران همگروه است، در چارچوب هفته دوم این مسابقات، روز 29 بهمن میزبان نماینده کشورمان خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "چهارمین شکست پیاپی برای حریف پرسپولیس، سرمربی الشارجه: مسئولیت ناکامی ها با من است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهارمین شکست پیاپی برای حریف پرسپولیس، سرمربی الشارجه: مسئولیت ناکامی ها با من است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید