اتاق ایران، ارزیابی مسائل ناشی از شیوع کرونا بر محیط کسب وکار کشور

به گزارش وبلاگ گیت، خبرنگاران - اعضای شورای عالی هم اندیشی اتاق ایران در تازه ترین نشست خود به ارزیابی مسائل ناشی از شیوع کرونا بر محیط کسب وکار کشور و راهکارهای مقابله با آن پرداختند. علاوه بر این رویکرد و اقدامات حمایتی مسئولان از کسب وکارها آنالیز شد.

اتاق ایران، ارزیابی مسائل ناشی از شیوع کرونا بر محیط کسب وکار کشور

نشست شورای عالی هم اندیشی اتاق ایران با حضورغلامحسین شافعی، رئیس اتاق ایران و همچنین احمد پورفلاح، مشاور عالی رئیس اتاق ایران برگزار گردید. در این جلسه شرایط مالی ایران در دوران شیوع کرونا، انتظارات بخش خصوصی از دولت برای مقابله با آسیب های ناشی از این همه گیری و شیوه پاسخگویی دولت به آن مطرح و آنالیز شد.

رویارویی با سونامی کرونا موجب شده محیط کسب وکار برای فعالان بخش خصوصی در حوزه های مختلف دچار آسیب های جدی گردد. شورای عالی هم اندیشی اتاق ایران با هدف آنالیز مسائل به وجود آمده و یافتن راهکارهای مناسب برای کاهش فشارها و مسائل پیش روی بخش خصوصی، نشستی را برگزار کرد.

در این نشست ضمن اشاره به انتظارات فعالان مالی از مسئولان، نوع حمایت ها و پاسخگویی آنها به این انتظارات نیز آنالیز شد.

بودجه 1400 و تصویرهای مثبت و منفی از آن، تغییر رئیس جمهور آمریکا و برآوردهای احتمالی درباره تحریم ها علیه ایران و ارزیابی درباره رویکرد مجلس یازدهم نسبت به صندلی بخش خصوصی و نوع نگاه نمایندگان به مسائل مالی شرایط مه آلود حاضر، دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مورد توجه نهاده شد.

منبع: شفقنا اقتصادی

به "اتاق ایران، ارزیابی مسائل ناشی از شیوع کرونا بر محیط کسب وکار کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتاق ایران، ارزیابی مسائل ناشی از شیوع کرونا بر محیط کسب وکار کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید