به علت قطع اینترنت هواشناسی توان پیش بینی ندارد

به گزارش وبلاگ گیت، مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به قطعی اینترنت و عدم دسترسی به سایت های هواشناسی، نسبت به بروز مشکل برای پروازها هشدار داد.

به علت قطع اینترنت هواشناسی توان پیش بینی ندارد

به گزارش وبلاگ گیت به نقل از ایسنا، محمد سبزه زاری با اشاره به ادامه اختلال اینترنت، اظهار کرد: در پی عدم دسترسی به اینترنت نمی توانیم داده های هواشناسی را دریافت کنیم.

وی با بیان اینکه تنها سایت های هواشناسی آمریکایی داده ها را به صورت رایگان در اختیار همه جهان قرار داده اند، اضافه کرد: سایت های هواشناسی اروپایی برای دسترسی به داده ها هزینه دریافت می کنند و ما برای دسترسی به داده ها، نخست باید داده ها را از سایت های آمریکایی دریافت کنیم و سپس نقشه های هواشناسی را به دست بیاوریم.

مدیرکل هواشناسی خوزستان بیان نمود: با توجه به این شرایط ادامه قطع اینترنت، در واقع خودمان را تحریم کرده ایم. در این شرایط هر پدیده ای به ویژه اگر در فضای محلی رخ دهد، سازمان هواشناسی نمی تواند آن را پیش بینی کند.سبزه زاری با اشاره به قطعی اینترنت و عدم دسترسی به سایت های هواشناسی، نسبت به بروز مشکل برای پروازها هشدار داد و گفت: همه این موارد را به مسئولان ذی ربط اطلاع داده ایم اما متاسفانه تاکنون اقدامی در این زمینه انجام نشده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "به علت قطع اینترنت هواشناسی توان پیش بینی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به علت قطع اینترنت هواشناسی توان پیش بینی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید