بیشترین میزان بارش طی 24 ساعت گذشته مربوط به کدام استان هاست؟

به گزارش وبلاگ گیت، اردبیل، گیلان، مازندران و شهرستان دماوند از 5 میلیمتر بارش ثبت شده در 40 ایستگاه هواشناسی کشوری طی 24 ساعت گذشته بیشترین سهم را داشته اند.

بیشترین میزان بارش طی 24 ساعت گذشته مربوط به کدام استان هاست؟

به گزارش وبلاگ گیت به نقل از ایسنا، طی 24 ساعت گذشته منتهی به ساعات پایانی دیشب 22 بهمن استان های اردبیل و گیلان بیشترین میزان بارش را در کشور داشته اند، به طوری که در ایستگاه هواشناسی سرعین اردبیل 11.4 میلیمتر بارش ثبت شده و پس از آن در ایستگاه هواشناسی جیرنده گیلان 11.3 میلیمتر بارش گزارش شده است.

بر اساس اطلاعات مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی، مازندران و شهرستان دماوند تهران 10.8 میلیمتر بارش طی 24 ساعت گذشته دریافت نموده اند.

استان های قزوین و همدان نیز در رتبه های بعدی بیشترین میزان بارش در کشور طی 24 ساعت گذشته هستند، به طوری که در ایستگاه هواشناسی معلم کلایه قزوین 9.4 میلیمتر بارش ثبت شده است و در تویسرکان همدان 9.3 میلیمتر بارش داشته ایم.

بر اساس اعلام سایت مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی، در ایستگاه هواشناسی نصرت آباد سیستان و بلوچستان 8.6 میلیمتر بارش و در ایستگاه لواسان تهران نیز 6.8 میلیمتر بارش طی 24 ساعت گذشته ثبت شده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "بیشترین میزان بارش طی 24 ساعت گذشته مربوط به کدام استان هاست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیشترین میزان بارش طی 24 ساعت گذشته مربوط به کدام استان هاست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید