ترامپ از آغاز فرایند قرنطینه خود و همسرش خبر داد

به گزارش وبلاگ گیت، رئیس جمهور آمریکا در توییتر خود از ابتلای یکی از دستیارانش به کرونا خبر داد و اضافه نمود او و همسرش هم تا تعیین شدن نتیجه آزمایش، فرایند قرنطینه را آغاز خواهند کرد.

ترامپ از آغاز فرایند قرنطینه خود و همسرش خبر داد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ گیت، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در توییتی از آغاز فرایند قرنطینه خود و همسرش در پی مثبت شدن آزمایش کرونای یکی از دستیاران ارشد کاخ سفید خبر داد.

ترامپ در این خصوص نوشت: آزمایش کووید-19 هوپ هیکس که خیلی سخت بدون وقفه مشغول کار بوده، مثبت شده است. وحشتناک است!

وی در ادامه نوشت: بانوی اول و من هم منتظر نتیجه آزمایشات خود هستیم. تا آن زمان (تعیین شدن نتیجه آزمایشات) فرایند قرنطینه خود را آغاز خواهیم کرد.

احتمال ابتلای رئیس جمهور آمریکا به کرونا در حالی است که نتایج یک تحقیقات جدید نشان داده که وی از بزرگترین ترویج دهندگان اطلاعات غلط درباره همه گیری کرونا به شمار می آید.

بر اساس تحقیقی که نتایج آن روز پنجشنبه منتشر شد، 11 موضوع درباره اطلاعات غلط در خصوص ویروس کرونا مورد بررسی قرار گرفته که یکی از آن ها این بوده که ترامپ در دوران استیضاح خود مدعی شده بود که ویروس کرونا توسط دموکرات ها ایجاد شده و یکی دیگر از اطلاعات غلط که توسط ترامپ ترویج یافته بود این است که این ویروس به صورت معجزه آسایی ناپدید خواهد شد.

یکی دیگر از اطلاعات غلطی که توسط ترامپ ترویج یافته بود استفاده از داروی ضد مالاریای هیدروکسی کلوروکین به عنوان درمان ویروس کووید-19 بوده است. ترامپ یک دوره 14 روزه نیز به عنوان درمان از این دارو استفاده کرده است. این در حالی است که سازمان غذا و داروی آمریکا در ماه ژوئن هشدار داده بود که استفاده از این دارو می تواند مسائل قلبی جدید برای بیماران به همراه داشته باشد.

رئیس جمهور آمریکا در کنفرانس خبری 23 آوریل خود نیز این ایده را مطرح کرده بود که تزریق مواد ضد عفونی می تواند به صورت بالقوه درمانی برای کووید-19 (کرونا) باشد.

این اواخر نیز ترامپ مدعی شده دولت آمریکا تا ماه اکتبر واکسن ویروس کرونا را آماده خواهد کرد و 100 میلیون دوز از این واکسن تا خاتمه سال توزیع خواهد شد. این ادعا در حالی مطرح شده که بسیاری از کارشناسان درمانی این اظهارات ترامپ را زیر سوال برده و اعلام کرده اند که انتظار نمی رود تا سال آینده واکسن کرونا در دسترس قرار بگیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ترامپ از آغاز فرایند قرنطینه خود و همسرش خبر داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ از آغاز فرایند قرنطینه خود و همسرش خبر داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید