خبرنگاران ضد عفونی اماکن و وسایل عمومی در کلانشهر اراک

به گزارش وبلاگ گیت، اراک - خبرنگاران - شهردار کلانشهر اراک گفت: اماکن و وسایل عمومی این کلانشهر به منظور مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا ، هر شب به طور مرتب ضدعفونی و گندزدایی می شوند.

خبرنگاران ضد عفونی اماکن و وسایل عمومی در کلانشهر اراک

محمدکریم شفیعی روز شنبه در گفت و گو با وبلاگ گیت اضافه نمود: پس از اعلام یک مورد مبتلا به ویروس کرونا در کلانشهر اراک، شهرداری اقدام های لازم پیشگیرانه و مقابله ای را در سرویس های بهداشتی، دستگاه های حمل و نقل عمومی، مناطق و سازمان های شهرداری، ترمینال های مسافربری و مبادی ورودی و خروجی شهر اعمال می نماید.

وی اعلام کرد: در این راستا 200 نفر از کارکنان خدمات شهری شهرداری اراک هر شب نسبت به ضدعفونی کردن این امکان و وسایل عمومی شهری فعالیت دارند.

شهردار اراک ادامه داد: کارکنان شهرداری اراک به منظور حفظ سلامتی خود، برای ضد عفونی کردن این مراکز مکلف به رعایت موارد بهداشتی و استفاده از ماسک و لباس های مخصوص هستند.

شفیعی بیان کرد: شهرداری همه کوشش خود را برای حضور ایمن مردم در اماکن و فضاهای عمومی شهری به کار گرفته و از هیچ کوششی دریغ نمی نماید و انتظار است مردم نیز به توصیه ها و نکات لازم بهداشتی توجه ویژه داشته باشند.

اول اسفندماه جاری یک مورد مثبت بیماری کرونا در شهرستان اراک تشخیص داده شد که هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه و قرنطینه به سر می برد و شرایط عمومی او رو به بهبود است.

کلانشهر اراک مرکز استان مرکزی است و در این منطقه بیش از 620 هزار نفر زندگی می نمایند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ضد عفونی اماکن و وسایل عمومی در کلانشهر اراک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ضد عفونی اماکن و وسایل عمومی در کلانشهر اراک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید