زمان اعلام نتایج آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی اعلام شد

به گزارش وبلاگ گیت، رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری آزمون کتبی سی و هفتمین دوره پذیرش دستیار فوق تخصصی گفت: نتایج این آزمون تا 13 بهمن ماه اعلام می گردد.

زمان اعلام نتایج آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی اعلام شد

دکتر آبتین حیدرزاده در گفت و گو با وبلاگ گیت ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: آزمون کتبی سی و هفتمین دوره پذیرش دستیار فوق تخصصی به صورت الکترونیک امروز پنج شنبه سوم بهمن ماه جاری در دو نوبت صبح و عصر به صورت متمرکز در بیمارستان مرکز طبی بچه ها و مرکز سنجش آموزش پزشکی برگزار گردید.

وی در ادامه توضیح داد: آزمون فوق در تمامی زیرگروه ها دارای 100 سئوال به علاوه دو سئوال اخلاق پزشکی است و زمان پاسخگویی به سئوالات 120 دقیقه در نظر گرفته شده است.

حیدرزاده تاکید نمود: مجموعا تعداد 567 داوطلب در سی و هفتمین دوره پذیرش دستیار فوق تخصصی شرکت کردند و کارت ورود به جلسه این آزمون از روز سه شنبه اول بهمن به وسیله سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دریافت بود و داوطلبان تا ساعت 24 روز گذشته فرصت داشتند کارت آزمون را دریافت نمایند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با تاکید بر اینکه داوطلبان هفتم بهمن ماه می توانند اعتراضات خود را به آزمون فوق به وسیله سایت این مرکز اعلام نمایند، گفت: نتایج این آزمون تا 13 بهمن ماه اعلام می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "زمان اعلام نتایج آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان اعلام نتایج آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید