موبایل ال جی احیا می گردد

به گزارش وبلاگ گیت، شرکت ال جی اعلام نموده که سال آینده با ارائه قابلیت های جدید و شگفت انگیز در گوشی های هوشمند بار دیگر بخش موبایل خود را احیا خواهد نمود.

موبایل ال جی احیا می گردد

به گزارش وبلاگ گیت، موبایل شرکت کره ای ال جی در سال های اخیر عملکرد موفقیت آمیز و چشمگیری نداشته و بخش اعظمی از سهم خود را در بازارهای جهانی به سایر رقبای قدرتمند خود همچون سامسونگ، هواوی، اپل و سایر شرکت های چینی واگذار نموده است؛ به گونه ای که به عنوان مثال در سه ماهه دوم 2019 میلادی تنها سه درصد از سهم بازارهای جهانی را به خود اختصاص داده است. این در حالیست که در همین بازه زمانی سامسونگ به عنوان نخستین برند پرفروش موبایل سهمی معادل 23 درصد از بازارهای جهانی را از آن خود نموده و پس از آن هواوی با 18 درصد و اپل پا 11 درصد به ترتیب در رده های دوم و سوم این فهرست قرار گرفته اند و ال جی بعد از شرکت های مذکور و حتی بعضی دیگر از رقبای چینی در صندلی هفتم قرار گرفته است.

تابستان سال 2019 بخش موبایل شرکت ال جی خاطرنشان کرد که زیان عملیاتی خود را 50 درصد کاهش داده اما این در حالیست که هنوز فاصله زیادی تا رسیدن به سوددهی دوباره دارد.

یکی از راهکارهای مهمی که این شرکت به منظور کاهش هزینه ها و افزایش سودآوری خود انجام داد، انتقال خطوط فراوری موبایل از کره جنوبی به ویتنام بود که به عقیده کارشناسان، در سال 2020 میلادی نتایج مثبت آن قابل مشاهده خواهد بود.

انتظار می رود این شرکت در جریان برگزاری نمایشگاه کنگره جهانی موبایل از گوشی های G9 و V50 رونمایی کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "موبایل ال جی احیا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موبایل ال جی احیا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید