هتل آویزان از کوه در مجاورت ماچو پیچو در پرو؛ اگر از ارتفاع می ترسید فکرش را نکنید

به گزارش وبلاگ گیت، در منطقۀ کوسکو در کشور پرو، هتلی بسیار متفاوت با دیگر هتل های مرسوم دنیا ساخته شده است؛ هتلی معلق در هوا، در لا به لای کوه ها.

هتل آویزان از کوه در مجاورت ماچو پیچو در پرو؛ اگر از ارتفاع می ترسید فکرش را نکنید

برای رسیدن به این هتل باید ساعت ها پیاده روی و کوهنوردی کرد و به یاری سیم و قلاب دامنه های تند کوهها را پیمود و قبل از هر چیز اینکه نباید سرگیجه داشت!

در اطراف این منطقه هم اماکن منحصربفردی برای تماشا وجود دارد: منطقه باستانی ماچو پیچو در 12 کیلومتری آن واقع شده است. علاقمندان به کوهنوردی ویافراتا هم می توانند با انجام یک صعود 400 متری تماشاگر چشم اندازی خارق العاده باشند.

افرادی که پیش از این شبی را در این هتل معلق گذرانده اند، تجربه اقامت خود در هتل Natura Vive Skylodge را یک ماجراجویی بی نظیر توصیف نموده اند.

تجربه ای متفاوت از خوابیدن زیر آسمان شب؛ جایی که ماه و ستاره ها از درون کپسول های شیشه ای نزدیکتر به نظر می رسند و تجربه ای فراموش نشدنی مانند زندگی در فضا را تداعی می نمایند.

لورن کرگل که از آلاسکا به پرو سفر نموده می گوید: ابتدا یک صعود هیجان انگیز داشتم. من از ارتفاع نمی ترسم با این حال لحظاتی وجود داشت که به خودم می گفتم واقعا خیلی بالا هستم... با این وجود هنوز هم باید به صعود ادامه می دادم. غذاها عالی بودند. کسپول ها خیلی راحت و مدرن بودند و حتی توالت و دستشویی هم داشتند. پرده ها هم باز می شدند بنابراین می توانستم ستاره ها را بخوبی ببینم.

می توان لذت بودن در این هتل ها را، هم بصورت تنهایی تجربه کرد و هم با اعضای خانواده.

یک کپسول هم بطور ویژه به اسم نهارخوری ساخته شده است؛ جایی که می توان در کنار خوردن غذا، از منظره ها استثنایی اطراف هم لذت برد.

کپسول های نهارخوری تمام مدت باز و آماده سرویس دهی هستند؛ حتی اگر در این هتل معلق اقامت نداشته باشید.

یک سرویس عکاسی هم در نظر گرفته شده تا بتوانید از بودنتان در این مکان عکس هایی را یادگار ببرید.

بنابراین اگر از ارتفاع نمی ترسید، با ماجراجویی در کوههای پرو و اقامت در این هتل معلق، احتمالا می توانید برترین خواب شبانه را تجربه کنید.

منبع: یورونیوز

به "هتل آویزان از کوه در مجاورت ماچو پیچو در پرو؛ اگر از ارتفاع می ترسید فکرش را نکنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتل آویزان از کوه در مجاورت ماچو پیچو در پرو؛ اگر از ارتفاع می ترسید فکرش را نکنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید