پنجمین سال نوای موسیقی ایران سال جاری برگزار نمی گردد

به گزارش وبلاگ گیت، مدیر برگزاری ویژه برنامه سال نوای موسیقی ایران با انتشار متنی از برگزار نشدن پنجمین دوره این برنامه در امسال اطلاع داد.

پنجمین سال نوای موسیقی ایران سال جاری برگزار نمی گردد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ گیت، علی جعفری پویان نوازنده ویولن و مدیر برگزاری ویژه برنامه سال نوای موسیقی ایران با انتشار متنی از برگزار نشدن پنجمین دوره این برنامه در امسال اطلاع داد.

در متن نوشته شده از سوی علی جعفری پویان آمده است:

سلام به دوستان و همکاران عزیزم. با توجه به سئوالات متعددی که در چند هفته گذشته در رابطه با برگزاری یا عدم برگزاری مراسم پنجمین سال نوای موسیقی ایران از اینجانب و یا دوستانم در تیم اجرایی مطرح نموده بودید وظیفه خود دانستم تا جواب نهایی را اعلام کنم.

باید صادقانه بگویم که سطح انرژی و حال روحی من و تیم اجرایی سال نوا، امسال در حدی نیست که بتوانیم مراسمی بهتر از سال های قبل برگزار کنیم. علاقه ای به پرحرفی ندارم، ولی همه می دانیم حس و حال خوب داشتن، چیزی نیست که خریدنی باشد. حتی داشتیم خودمان را وادار می کردیم که مراسم را اوایل اسفند و با ساختاری جدید برگزار کنیم و دوستان بسیاری هم مشوق ما بودند. اما نتوانستیم به خودمان دروغ بگوییم و تصمیم نهایی این شد که امسال مراسمی برگزار نکنیم و سکوت کنیم و بیشتر از قبل به عملکردمان و اهدافمان در آینده فکر کنیم.

امسال سال نوا سکوت خواهد نمود و همه می دانند سکوت سرشار از ناگفته هاست.. به عنوان یک هنرجوی ابدی موسیقی، حداقل یاد گرفته ام که ارزش سکوت کمتر از موسیقی نیست و چه قدر ارزش و مفهوم موسیقی قبل و بعد از آن پرمعنا می گردد. تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا کسب انرژی کنیم و بتوانیم سال آینده باز خدمتگزار موسیقی باشیم. ارادتمند شما علی جعفری پویان و دوستانم در تیم اجرایی سال نوای موسیقی ایران

نخستین ویژه برنامه سال نوا اردیبهشت سال 94 با برگزاری آیین نکوداشت ابراهیم لطفی نوازنده و مدرس پیشکسوت موسیقی کلاسیک در بنیاد آفرینش های هنری نیاوران کار خود را شروع کرد و از آن موقع تا سال 97 با هدف نکوداشت تلاشگران و هنرمندان عرصه موسیقی در بخش های مختلف به صورت مستمر به کار خود ادامه می داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پنجمین سال نوای موسیقی ایران سال جاری برگزار نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجمین سال نوای موسیقی ایران سال جاری برگزار نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید