جانسون هم به بایدن تبریک گفته بود هم ترامپ!

به گزارش وبلاگ گیت، ایرنا نوشت: روزنامه گاردین روز سه شنبه نوشت: نخست وزیر انگلیس در پیامی به بایدن برای پیروزی در انتخابات 2020 تبریک گفت اما متن وی حامل پیام تبریک به دونالد ترامپ نیز بود.

جانسون هم به بایدن تبریک گفته بود هم ترامپ!

بوریس جانسون روز شنبه در بیانیه ای نوشت: به جو بایدن برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و کامالا هریس برای بدست آوردن دستاوردی تاریخی تبریک عرض می کنم.

جانسون در ادامه نوشت: آمریکا مهم ترین شریک ما است و بی صبرانه منتظرم تا در خصوص اولویت های مشترکمان، از تغییرات آب و هوایی تا مسائل تجاری و امنیتی همکاری کنم.

روزنامه گاردین با اشاره به متن تبریک جانسون گزارش می دهد که در دل پیام نخست وزیر انگلیس پیام دیگری به ترامپ برای پیروز شدن در انتخابات 2020 آمریکا وجود دارد و تنها یک پیام ساده نیست.

به نوشته گاردین، جانسون به شکلی کلمات تبریک به بایدن در انتخابات خود را نوشته که با تغییر کلمات می توان متوجه شد که به ترامپ تبریک گفته است.

به ادعای گاردین، جانسون حتی با تغییر کلمات در عبارت، آمریکا مهم ترین شریک ما است و بی صبرانه منتظرم تا همکاری کنم. پیروزی دور دوم ترامپ در انتخابات را قید کرده است.

سخنگوی دولت انگلیس بعد از انتشار بیانیه تبریک جانسون به رییس جمهوری منتخب آمریکا اظهار داشت، همانطور که انتظار می رفت، پیش از این دو بیانیه برای نتیجه انتخابات آمریکا آماده شده بود. یک خطای فنی به این معنی است که قسمت هایی از پیام جایگزین در پس زمینه گرافیک پیام قدیمی جا مانده است.

جو بایدن شنبه شب با کسب 290 رای الکترال در برابر تنها 214 رای دونالد ترامپ، به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهوری آمریکا انتخاب شد و خانم کامالا هریس نیز به عنوان اولین زن، به عنوان معاون رئیس جمهوری این کشور برگزیده شد.

این نامزد حزب دموکرات در سومین دور نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در انتخاباتی نفس گیر ابتدا با هم حزبی های خود به رقابت برخاست و خاتمه در ماه اوت به عنوان نامزد رسمی این حزب برای رقابت با دونالد ترامپ رئیس جمهوری چهل و پنجم و نامزد حزب جمهوریخواه برگزیده شد.

بایدن شنبه شب در اولین توئیت پس از اعلام پیروزی اش در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نوشت: رئیس جمهوری تمام مردم آمریکا خواهم بود، چه آنهایی که به من رای دادند و چه آنهایی که به من رای ندادند.

23311

منبع: خبرآنلاین

به "جانسون هم به بایدن تبریک گفته بود هم ترامپ!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانسون هم به بایدن تبریک گفته بود هم ترامپ!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید