مهلت ارسال ایده به مسابقه ایده های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش های دوران پساکرونا اعلام شد

به گزارش وبلاگ گیت، مهلت ارسال ایده به مسابقه ایده های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش های دوران پساکرونا، ویژه دانشجویان دانشگاه تهران تنها تا پانزدهم آذر ماه امسال ادامه دارد.

مهلت ارسال ایده به مسابقه ایده های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش های دوران پساکرونا اعلام شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ گیت؛ مهلت ارسال ایده به مسابقه ایده های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش های دوران پساکرونا، ویژه دانشجویان دانشگاه تهران تنها تا پانزدهم آذر ماه امسال ادامه دارد.

مسابقه ایده های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش های دوران پساکرونا با هدف استفاده از ایده های خلاقانه و بدیع دانشجویان دانشگاه تهران در ارتباط با چگونگی مواجهه با چالش های دوران پساکرونا برگزار می گردد.

افزایش سلامت و کاهش ناهنجاری های فردی و اجتماعی ناشی از کرونا، رونق بخشی و پویایی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی با استفاده از فناوری اطلاعات و فضای مجازی، تقویت فعالیت های گروهی و مشارکت های اجتماعی، رونق کسب و کار های نوظهور در حوزه های خانگی، گردشگری، فناوری اطلاعات، صنایع فرهنگی و فناوری های نرم، ارتقای روحیه سرزندگی، نشاط و امیدواری نسل جوان نسبت به آینده و آموزش در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از محور های این مسابقه است.

دانشجویان دانشگاه تهران برای شرکت در مسابقه و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سامانه culfest.ut.ac.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرم ثبت ایده اقدام نمایند. افزون بر اهدای جوایز ارزنده به ایده های برتر، از آن دسته از ایده های فزونی که قابلیت اجرا داشته باشند، حمایت خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مهلت ارسال ایده به مسابقه ایده های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش های دوران پساکرونا اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ارسال ایده به مسابقه ایده های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش های دوران پساکرونا اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید