همایشها و نمایشگاه ها

درخشش یزد در بین 24 اثر برتر یونسکو در مقابله با کرونا

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد با اشاره به درخشش یزد در بین آثار برتر یونسکو، گفت: یونسکو ویدیوی تهیه شده توسط پایگاه پژوهشی شهر یزد در مورد اقدامات اجرا شده برای مقابله با بحران کرونا را به عنوان یکی از آثار برتر جهانی در صفحه اصلی سایت...

7 تیر 1399

لغو اجلاس اسفند ماه شورای عالی استانها در تهران

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شورای عالی استانها، گفت: اجلاس شورای عالی استانها که قرار بود روزهای 14 و 15 اسفند در تهران برگزار گردد بنا به ملاحظات بهداشتی لغو و به زمان دیگری موکول شد.

23 فروردین 1399

سازمان میراث فرهنگی میزبان نمایشگاه بهشت فلز می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی معاونت میراث فرهنگی در نمایشگاه بهشت فلز بیش از 30 اثر قلمزنی نقره در فرم ها و ابعاد متنوع با نقشمایه های اصیل ایرانی در معرض دید علاقمندان قرار گرفته که جلوه ارزنده ای از هنر قلمزنی ایران را به نمایش می گذارد.

15 فروردین 1399

معاون اشرف غنی: توافقنامه آمریکا و طالبان به تنهایی مسئله ای را حل نمی کند

معاون دوم ریاست جمهوری افغانستان در کنفرانس چهل سال میزبانی مهاجرین افغان در پاکستان تاکید نمود که امضای توافقنامه میان آمریکا و طالبان به تنهایی هیچ مسئله ای را حل نمی کند.

13 فروردین 1399

ظریف با وزرای خارجه روسیه و ترکیه ملاقات کرد

توسعه روابط دوجانبه و موضوعات مرتبط با برجام از محورهای دیدارهای وزرای خارجه ایران، ترکیه و روسیه بوده است.

10 فروردین 1399

موبایل ال جی احیا می گردد

شرکت ال جی اعلام نموده که سال آینده با ارائه قابلیت های جدید و شگفت انگیز در گوشی های هوشمند بار دیگر بخش موبایل خود را احیا خواهد نمود.

28 اسفند 1398

تأکید امیر قطر بر حمایت از دولت وفاق ملی لیبی

رئیس دولت وفاق ملی لیبی که به دوحه سفر نموده است امروز با امیر قطر ملاقات و درباره تحولات لیبی گفت وگو کرد.

11 بهمن 1398

فرمانداران خوزستان بر اجرای برنامه کنترل ایدز نظارت نمایند

خبرنگاران/خوزستان استاندار خوزستان با بیان اینکه برنامه کنترل عفونت HIV پیروز نخواهد شد مگر با مشارکت همه ادارت و سازمان های مرتبط، گفت: انتظار می رود فرمانداران نظارت مستمر بر اجرای برنامه چهارم ملی کنترل بیماری ایدز توسط ادارات و سازمان های مسئول اجرای...

30 دی 1398

نمایشگاه بین المللی جیتکس دبی

شاید ما به جیتکس به عنوان بزرگ ترین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و آی سی تی در خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا نگاه کنیم؛ اما خیلی ها به این نمایشگاه به عنوان یک کلید طلایی برای ورود به عرصه پیشرفت ها و تجارت های جهانی نگاه می کنند.

25 دی 1398